Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Po antidralu, antyperspirant???
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 09:06   #12
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Hmm, tak się zastanawiam, może ktoś mi to wyjaśni.
Bruja napisałaś: "racja, ale codzienne używanie to jednak trochę za często i może podrażnić, lepiej co dwa - trzy dni. A antyperspirant na dzień jak najbardziej".
Mam włączoną subskrycję tego wątku i wiadamość jaka mi przyszła na maila jest zupełnie inna niż to co tutaj piszesz, czyli taka:"Bruja właśnie odpowiedział na wątek który subskrybujesz:
tytuł: Po antidralu, antyperspirant??? - na forum Forum Wizaz.pl :: Pytania do kosmetyczki.

Lokalizacja wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...6&goto=newpost

A to treść nowej wiadomości:
***************
nie żebym się czepiała, ale jeszcze chyba nie wszystko doczytałaś. Antidral może niszczyć ubrania, dlatego lepiej go nie stosować na dzień - na noc łatwiej założyć coś, czego nie będzie szkoda wyrzucić.
***************"
I to co na maila dostałam się nie wyświetla na wizażu. hmm...dziwne...
Bo nie widzę żebyś robiła edycję wiadmości więc naprawdę nie rozumiem. Bo z tego co zauważyłam to jeśli się wiadomość edytuje to pisze pod tą wiadomością że nastąpiła edycja tego i tego dnia o jakiejś tam godzinie. Chyba że coś się dziwnego dzieje i się pitoli?

A jesli chodzi o tą drugą wiadomość to doczytałam, tylko juz Buena Dzidzia o tym pisała i nie sądziłam że trzeba to powtarzać.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując