Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Po antidralu, antyperspirant???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-18, 11:47   #27
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Po antidralu, antyperspirant???

Cytat:
Napisane przez AneciaG
Ups! Rozminęłam się o 2 minutki z Twoją relacją. Czyli jest to dobry środek skoro juz po pierwszym zastosowaniu zauważyłaś efekty. Mnie najbardziej przeraża to swędzenie i że nie można się jakiś czas pod pachami golić.
Ale tak myślę że może co trzecią noc będę go stosować a w przerwie można się ogolić. Chyba że z domu przez tydzień nie będę wychodzić.
A jeszcze pytanko: piżamka bardzo mocno się pobrudziła?
Antidral jest świetny. Nie dość, że działa od razu, to jeszcze - tak jak już napisałam - u mnie wyleczył problem nadmiernej potliwości zupełnie. Używałam go na początku co kilka dni, a teraz to może raz na pół roku, jak mi się przypomni. Bo on przede wszystkim reguluje pocenie.
Co do odbarwień, to mnie się nigdy nie przytrafiły, nawet jak nie czekałam, aż preparat się całkiem wchłonie. Jeśli chodzi o golenie, to po prostu odradzam depilację w dniu, w którym będziesz chciała wieczorem użyć antidralu. Następnego dnia po goleniu już bez problemu można się smarować No i uważajcie na "obszar" smarowania. Już w którymś wątku o tym pisałam, że kiedyś sobie wyjechałam poza obszar, na którym rosną włoski pod pachą i miałam uczucie poparzenia. Czyli smarować tylko tam, gdzie rosną nasi potencjalni wrogowie
Myślę, że spokojnie można się smarować co 3-4 dni. I też nie popadajmy w przesadę - lekkie spocenie się od czasu do czasu, np. przy silnym stresie czy wysiłku jest naturalne i zdrowe, chociaż wiem, że najprzyjemniej, kiedy jest zupełnie sucho

Pozdrawiam!
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując