Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - srebro / czern do zielonych oczu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-24, 07:13   #29
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: srebro / czern do zielonych oczu

Cytat:
Napisane przez zuz_anna
Zachecilyscie mnie zeby cos jeszcze wstawic. Ogolnie to ja zawsze maluje sie w ten sam sposob tylko kolory zmieniam No czasem lubie do makijazu w kolorze starego zlota namalowac kreche eyelinerem ale z racji ze mam typ oka z niewidoczna gorna powieka [a z wiekem bedzie ona opadac] nie zawsze widac ja.

Ponizszy makijaz zrobiony:
- fluid Ellen Betrix Soft Resistant Make Up nr 1 light [wczesniej nie pisalam o tym, ale widze ze piszecie wszystko. Maziam sie nim tylko pod oczami i na ewentualnych przebarwieniach. Nigdy nie mialam problemu z cera wiec fluidu, podkladu itd na cala twarz nie nakladam. Obecnie i tak jestem powiedzmy opalona na twarzy ale w zimie jestem sniezno biala z widocznym ukladem krwionosnym stad ten jasny kolor]

- puder w kamieniu Constance Carroll nr 18 Ivory [pedzlem naniesiony na oko, generalnie duzy pedzel wsadzam sobie w oczodol ]

- puder w kulkach Cristhine rozswietlajacy [duzym pedzlem glownie na polika, nos i to co zostalo na pedzlu cala twarz]

- szara konturowka i odzywka do brwi i rzes Constance Carroll do doprowadzenia brwi do ludzkiego wygladu

- czarna konturowka na powieki

- cien Bourjois Gris Magnetique nr 78
- cien Bourjois Argent nr 29
Cienie tej firmy zawsze nakladam ich aplikatorami ale od czarnego juz mi sie rozwalil [nie wiecie czy mozna je kupic osobno?] i zaczynam uzywac pedzla

- tusz standartowo Oriflame

- blyszczyk Sasi nr 214

Mam nadzieje ze sie spodoba.


Czy się podoba??? Ktoś chyba musiałby byc ślepy, żeby mu się nie podobało... Czemu nie jesteś ze Śląska? Ja też chcę mieć taki makijaż!!! Buu...
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując