Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - missworld 2004
Wątek: missworld 2004
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-12-03, 20:39   #27
EwelinciaD.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 63
GG do EwelinciaD.
Re: missworld 2004

Po obejrzeniu wszystkich kandydatek w tv jak i na stronce musze stwierdzić,że wogle inaczej wyglądają teraz niż na tych zdjęciach większość zdjęć jest okropnie zrobiona,że mało co widać,bo większość się powtarza,tylko pozy inne.Zawsze lubiłam wybory miss world ale przez kolejnych parę lat pilnego śledzenia tego wszystkigo zauważyłam,że to wszystko jest z góry ustawione i moje spostrzeżenia opierają się na jednym,iż: najbardziej wpływowe państwa w politykę świata mają w swoich kandydatkach pewniaki mam tu na myśli:USA,Rosją,Kanda,Ind ie,Francja,Niemcy -i jakie one by nie były to zawsze są w pierwszej 5 a nie raz są naprawdę beznadziejne a Polki na samym końcu a ponoć to Polki są bardzo urodziwe.
Jeżeli chodzi o moje typy to:Liban,Niemcy i miss Hungary ach i oczywiście Polka,typowałam ją też na wyborach miss Polski oczywiście 2 pierwsze zdjęcia okropne i sztuczne jakby wogle nie ona,natomiast trzecie bardziej ją przypomina.Jeżeli chodzi o jej balejaż to mi się np.bardzo podoba,widocznie nie widziałyście jej teraz jak się farbneła na blond i wygląda sto razy gorzej z takimi włosami jak ma na miss world to ma naprawdę marne szanse żeby wygrać a szkoda.
EwelinciaD. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując