Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szmaragdowo
Wątek: Szmaragdowo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-23, 20:55   #3
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Szmaragdowo

ależ świetny mix na oczach Boskie kolory . Pasują Ci bardzo, wiesz do koloru włosów, karnacji, piegów. Ślicznie No i jak zawsze błyszczysz i lśnisz. Ale cuś bym zmieniła... chyba roztarłabym cień bardziej ku górze, zamiast go wyciągać w bok - wydaje mi się, że do Twego kształtu oka bardziej pasowałoby cieniowanie w górę... No i na powiekach kolorek chłodny, a na policzkach słoneczny brązik, to też bym zmieniła. Na policzki proponuję chłodny stonowany róż i odrobinę rozświetlacza w odcieniu srebra na szczyty kości I wtedy dla mnie byłoby idealnie, a tak to tylko jest bardzo ładnie

P.S. dziś kupiłam paseczki essence, jeszcze ich nie używałam, ale zastanawiam się jak je nakładać aby dały ładny efekt? Tak pacnąć pędzlem zrobić mix w pudełku, czy lepiej wybrać jeden lub dwa kolorki? Jak Ty to cuś stosujesz?


edit: przez te kamienie szlachetne Twoje "nie zauważyłam" ust, a przecież Ty z nich słyniesz... No to chciałam tylko dodać, że bardzo pasują do oczu i są jak zwykle w Twoim przypadku bajeczne.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując