Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dalacin-krem dopochwowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-07, 12:14   #15
BRENDI30
Przyczajenie
 
Avatar BRENDI30
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: TARNÓW
Wiadomości: 15
GG do BRENDI30
Dot.: Dalacin-krem dopochwowy

Jestem w ciąży 8- miesiąc. Dostałam ten krem dalacin bo mi wyszedł streptococus agalactiae. Oprócz tego pojawiła się w tym samym momęcie grzybica. Nie brałam żadnych leków na to i antybiotyków od 2 lat bo było czysto. Ale w ciąży ph pochwy wzrasta to się mnożą tam bakterie. Mimo że jem po 1500 mg. Witaminy C to i tak nie jestem w stanie tego ph obniżyć. A nic zakwaszającego do pochwy nie brałam bo wymazy były dobre. Do czasu!! A jeszcze powiem że nie jem nic co ma cukier bo mam kandydozę jelit. Więc moja dieta jest mega zdrowa. Teraz skończyłam go używać. Brałam go na noc naraz z nystatyną . Najpierw tabletka tam a potem krem. Krem skończyłam a nystatyny mam jeszcze na 2 razy. Ale i tak mnie tam zaczeło swędzieć po 3-ciej aplikacji kremu. Upławy narazie normalne na oko zdrowe. Ale pisze na ulotce kremu że jedne bakterie zabija a te co nie wrażliwe to namnaża! Oprócz tego zażywam lacibios femina od pierwszego dnia brania dalacinu. Jak skończę nystatynę to mam dopochwowo floragyn. Za tydzień idę na posiew. To o wyniku poinformuję za 3 tygodnie.
BRENDI30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując