Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-01, 18:32   #10
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta strukturalna dr Bardadyna / odchudzanie weekendowe::..

Cytat:
Napisane przez Nedda Pokaż wiadomość
Dziękuje za wyczerpujaca odpowiedz Powazanie sie zastanawiam nad wlaczeniem tych koktajli do SB...Bo teraz lato nadchodzi...Owocki.A taki z malinami i zarodkami-pycha
Musze dokladnie poczytac-ale naprawde mozna zastapic sojowe mleko np. 0,5%?I to bedzie bez uszczerbku dla diety?Bo ja nigdy nie pilam sojowego i tak niezbyt mnie ciągnie...
A co do produktow to rzeczywiscie zarowno w SB jak i w Strukturalnej sa podobne...
Zasatnowie sie i moze rusze z koktajlami jak jak pisalam plus SB

Nie wiem czy mozna zastapic bez uszczerbku na diecie ale czytalam gdzies na forach ze niektorzy tak robie, bo twierdza ze soja niezdrowa i modyfikowana. Ale lepiej zamiast mleka sojowego robic z jorurtem. Mi sojowe mleko bardziej smakuje od krowiego tym koktajlem jeszcze pyszniejsze jest. Nawet nie odchudzajac sie mozna pic takie koktajle. bo tak jak napisalas, zbliza sie lato, pelno owocow wiec mozna smialo robic i probowac wszystkiego a co do tego mleka to zalecane jest tu sojowe, bo krowie ma laktoze i chyba dlatego sojowe pan dr zaleca. Jak bede miec ksiazke to pewnie wiecej bede wiedziec
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując