Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 09:41   #2668
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ja już po Wigilii

Prezenciki super, w końcu sama wybierałam (czy już Wam się chwaliłam, że znalazłam torbę idealną? baaardzo ciemny grafit, a4 ale taka zwarta, niewielka, 5 kieszonek na zewnątrz )

Kosmetyków nie chciałam, bo w sumie 3/4 przyjemności to sam zakup Dostałam niespodziewankowy zestawik z Avonu od dalekiej rodzinki - tusz Super Full, czarna konturówka, błyszczyk, cień. Chyba targowisko się kłania Tuszu nie otwieram, używałyście? Konturówki o dziwo nie ma w KWC, wysuwany rysik, całkiem trwała - testy na dłoni. Cień brązowy, nie mój kolor, błyszczyk beżowy.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1122
Jest <bo chyba o tą chodzi>.
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Także pod choinką znalazłam coś z kosmetyków - zestaw z tuszem Virtuose, cień Buttermilk Clinique, muffinki do kąpieli Sephory no i wczoraj TŻ wręczył mi czwóreczkę cieni Chanel Reszta prezentów też bardzo mi się podoba

A po świętach wybieram się do sephory na (chyba już ostatnie w tym roku) kosmetyczne łowy
Zazdroszczę czwóreczek muszę komuś zlecić ich kupno za granicą - wychodzą za ok. 160zł.
Ja dostałam pralinki Sephorowe do kąpieli i też zaraz po świętach wybieram się do Sephory, mam nadzieję, że zrobią wyprzedaże.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora