Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nawilżanie cery mieszanej między 20 a 25 rokiem życia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-26, 13:00   #1
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Question

nawilżanie cery mieszanej między 20 a 25 rokiem życia


jestem w tym przedziale wiekowym ponad 20, ale jeszcze nie 25 lat cerę ma mieszaną. Używam tego błękitnego żelu nivea visage young control it, ale zaczynam być z niego nie do końca zadowolona.
Czy możecie powiedzieć jakich kremów Wy używacie? Jakie polecacie? Które dobrze nawilżają?
wiem, wiem, jest KWC, ale jakby nie było, tam grupy wiekowe zaczynają się od 'powyżej 25 lat', więc te kremy mogą być za mocne..
nie znalazłam też innego wątku, w którym były by oba warunki: i cera mieszana i przedział wiekowy.
..niektóre z Was mogłyby powiedzieć, jak w innych wątkach że nie ważne ile mam lat, ważne w jakim stanie jest cera.. otóż wg mnie moja cera ma tyle lat co ja, mniej więcej, nawet może ciut mniej, raczej nie więcej bardzo późno zaczęłam się malować, więc nie jest zniszczona kosmetykami. Dość szybko miałam toniki antybakteryjne, więc nie jest też zniszczona bliznami od trądziku. Równie długo używam żeli do twarzy z jakimiś różnymi granulkami czy cząstkami złuszczającymi naskórek. Opalam się raczej mniej niż więcej, na solarium jeszcze w życiu nie byłam.. Wobec tego wszystkiego wydaje mi się, że cera nie jest starsza ode mnie.
Dlatego liczę na Was, kochane Wizażanki, że doradzicie mi coś z własnego doświadczenia
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując