Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-28, 20:46   #707
kropeczka151
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka151
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 101
GG do kropeczka151
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Ivvonka Jesli chodzi o kosmetyki to wg mnie nie uzywam ich duzo a juz naraz to w ogole
Do mycia uzywam uwaga szarego mydla) Wiem ze byc moze to zakrawa na mala perwersje ale lubie to mydlo, bo jest naturalne, ladnie oczyszcza dziala antybakteryjnie no i najwazniejsze ani nie wysusza
Potem nakladam Antirougeurs a na noc mam krem do cery wrazliwej z daxa.
Ale jak tylko dostane pieniazki pomysle czy nie zaopatrzyc sie w ten plyn micelarny. Juz wczesniej o tym myslalam ale nie nawidze myc twarzy czyms co sie nie pieni. mam wrazenie ze skora jest dalej brudna
Wypatrzylam wlasnie sobie ten Rubeliane SVR i tez sie w niego zaopatrze jak skonczy sie moj Antirougeurs.
Ale mam pytanko czy tego kremu uzywac tylko na dzien czy na noc tez??? czy lepiej miec dwa inne??

I w koncu te filtry??? Juz kilka razy sie z tym spotkalam ale co to jest?? I jak to uzywac?? tzn nakladac je na skore czy inny krem??? I czy filtry nie powinno sie uzywac raczej latem?? i czy nie sa ciezkie i nie beda zapychac porow??

he he kurcze same pytanka))
Ale z gory bardzo dziekuje za odpowiedz
kropeczka151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując