Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do traktatu o pielęgnacji "zwierciadeł dusz" naszych ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-02-21, 11:20   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Do traktatu o pielęgnacji "zwierciadeł dusz" naszych ...

Beatko,
Wielkie dzięki za hmm... "artykulik" [img]icons/icon12.gif[/img] Bardzo, bardzo cenny i przyjaźnie napisany [img]icons/icon7.gif[/img]

Tu uwaga do Zlo (mam nadzieję, że przeczyta [img]icons/icon7.gif[/img] ), może by tak wersje artukułów do druku można było stworzyć? Może by się przydały? Mi jak najbardziej [img]icons/icon7.gif[/img]

Zgadzam się z Anetką z uwagami co do jakości artukułu (co za zbieg okoliczności [img]icons/icon12.gif[/img] ) Przy okazji pozdrawiam Was obie [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja też myślę, że dobrze by bylo uzupełnić ten artykuł o wiek w jakim należy stosować dany specyfik. Lub np. jeśli krem z retinolem to od kiedy, z koenzymem Q10, z kolagenem itd. MAseczki, płatki pod oczy, kiedy wolno. Bo faktycznie pewnie niektórym z nas by się już przydały, ale boimy się kupić bo może są jednak za mocne i poprzestajemy na tak lekkich kremach, że nie ma z nich większego pożytku. Lub też stosujemy za mocne, czego objawem są trudne do usunięcia worki pod oczami.
I jeszcze czego mi Beatko zabrakło, to instrukcja minimasażu oczu, który można wykonywać w domu. Nie pamiętam, ale wydaje mi się, że już kiedyś coś takiego komuś pisałaś, delikatne uciskanie punktów na powiekach w przypadku opuchlizny czy coś podobnego.
A może po prostu powstanie II część artukułu. Może Basia by Ci pomogła z tymi kosmetykami pod oczy i ich składem. Co Ty Beatko i Ty Basiu na to?

I jeszcze zdanie o tym jak nakładać krem pod oczy, bo jeśli za blisko to może się dostać i podrażnić. Za daleko może nie podziała? A może te które można też stosować na powieki nie podrażniają i można bardzo blisko oczu. Oczywiście pomijając, że w ogole mogą kogoś podrażnić.
Beatko, to jest chyba temat rzeka [img]icons/icon7.gif[/img] Ale dziękuję za wszystkie Twoje cenne uwagi i ogromną pracę. Masz w ogóle czas dla siebie samej [img]icons/icon7.gif[/img] nasz Ty tytanie pracy? Ogromne podziękowania za taaaaaaki artykuł [img]icons/icon7.gif[/img]
Serdeczności, Wiola
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując