Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-09, 15:00   #4986
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

A ja wracam do Was Miałam zapuszczać naturalki, ale chyba jeszcze nie jestem gotowa na gdzieniegdzie pojedyncze siwe włosy . No i mam zgryz bo nie wiem który kolor zamówić. Mój obecny to teraz taki mahoniowy rudy brązk z odrostem 3cm (odrost jest jaśniejszy i ma złoty odcień) (kolor to taki jak tu). Chciałaby uzyskać ciepły kasztanowo-mahoniowy brązik. Rozważam:
- henna z amlą i jatrophią (ale zgodnie z tabelą na khadi na ciemnym brązie moze wyjść fioletowo a takiego koloru wolałabym uniknąć)
- hennę z amlą (tu nie wiem czego spodziewać sie na moim kolorze)
- naturalną hennę (chyba nie zrobiłaby ciemnego fioletu ani jakiegoś bordo za ciemnego?)
- orzechowy brąz.
Wszystkie henny oczywiscie khadi (lubię ich sypkość). No i teraz nie wiem na co się zdecydować. Przejrzałam opisy farbować na khadi, przejrzałam galerię na wizażu... i dalej jestem głupia Może któraś coś doradzi?
Jak mówiłam, jedyne czego chciałabym uniknąć to zbyt ciemnego bordo wpadającego w fiolet. Rudości, kasztany - jak najbardziej lubię .

EDIT: A może jasny brąz?

Edytowane przez maymay6
Czas edycji: 2011-06-09 o 15:38
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora