Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-03, 18:40   #854
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Filtry sa praktycznie dodatkiem,ktory nie stanowi ochrony ale ciekawa jest kombinacja skladnika( dimethicone peg-8 meadowfoamate-srodek stosowany w preparatach do regeneracji i wzmacniania zniszczonych włosów. Charakteryzuje się głęboką penetracją włókna włosa) ale znowu kontakt bezposredni ze skora (ppg-5-ceteth-20)moze ja podrazniac bo skladnik ten ma wlasciwosci detergentu ale z kolei osiadajac na wlosach moze przyczyniac sie do zostawiania tlustej powloczki.

Mgielka moze byc ciekawa pod katem ochrony wlosow moze przed woda morska bo przy takim zestawieniu chyba bardziej sluzalaby wlosom przeciw nadmiernemu wysuszeniu-tak sobie spekuluje,moze jak pojawi sie L_V to dolozy jeszcze swoj komentarz

Taka jest pelna nazwa mgielki?a moze wiadomo co to za seria?

.
Dzięki wielkie za szczegołową analize Tak własnie myślałam, że za mało "ochronna" ale o reszcie nie miałam pojęcia. a mgiełka jest z serii Advance Techniques: w katalogu 6 jest wprowadzona linia do ochrony włosów latem: szampon, odżywka i ta mgiełka
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora