Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Kariera" koleżanki :) powrót do pracy/ studia przed 40-stką?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-31, 15:41   #33
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: "Kariera" koleżanki :) powrót do pracy/ studia przed 40-stką?

Szugar dzięks

Wiecie ja jestem na takim etapie życiowym, że nawet nie wiedziałam, że ekonomiczne kierunki mozna on-line studiować. Po prostu do niczego mi ta wiedza nie była potrzebna. I trochę jestem w szoku, że u nas w kraju tak się da. Pozytywnym szoku bo to np.dla niepełnosprawnych super opcja podoba mi się!
Mówiąc szczerze to ja wątpię, że ona zechce szukać roboty gdzieś indziej. To taki typ, jakby mogła to by przepracowała cale życie w jednej firmie, żeby tylko robić swoje i żeby płacili godnie.
Bez ambicji zbytniej.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Potwierdzam, zarządzanie trudne nie jest. A może się tam nawet nauczyć czegoś przydatnego i w CV będzie wyglądało lepiej niż coś całkiem od czapy. No i może to studiować nawet przez internet.
Mi się wydawało trudnym kierunkiem

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
la'Mbria - a Ty czasem nie mieszkalas zagranica do tej pory?

Moze oni byli umowieni, ze wroci za godzine i idzie tylko na kawe tymczasem wrocila duzo pozniej i do tego wydala tyle, ze juz obiad w restauracji mozna za ta zjesc.





anglistyka to dobry pomysl.



Do dyskusji : Na kazdych studiach trzeba pracowac systematycznie wydawalo mi sie, ze to raczej oczywiste i innej opcji nie ma. Socjologia to akurat trudny kierunek, widzialam kiedys testy na UJ na socjologie i nie wiem czy bym sobie poradzila, latwiej mi zrobic zadanie z matematyki niz takie cos.
Nie nie ja w Polszy caly czas, ale temat studiów mam dawno za sobą. Ścieżkę nazwijmy to kariery też mam obraną i nią podążam, więc jestem zielona jak trawka na wiosnę w takim temacie.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując