Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tipsy-Kielce???
Wątek: Tipsy-Kielce???
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-24, 09:31   #28
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Tipsy-Kielce???

berruska - no nie wiem gdzie pojde
ale mam jeszcze okolo miesiaca na zastanowienie sie bo chce je okolo 15 -20 pazdziernika zalozyc.
chetnie bym sie wybrala na slowackiego,no,ale cena tez mi nie pasuje, mozliwe,ze wybiore sie tam na sylwestra(moze jakies promocje wtedy beda mieli), a tak to nie wiem. Wydaje mi sie,ze przejde sie do tego Ewanu na wesołą, a konkretniej to poprosze moja mame,zeby sie spytala tych dziewczyn o ceny i na jakich materialach pracuja, bo bedzie akurat tam szla do fryzjera za tydzien w piatek
Myslalam tez nad ta dziewczyna,co w awangardzie pracuje, ale widzialam wczoraj jakie ona tipsy robi i jak dla mnie sa za grube
Wczoraj bylam tez u dziewczyny,ktora wykonuje tipsy w Centrum Rondo na paderewskiego na I pietrze - i podobaly mi sie. Pracuje na materialach alessandro, akurat widzialam wykonane przez nia tipsy i byly naprawde delikatne, cienkie (a nie takie grube i wypukle, ja takich nie lubie), ladnie sie blyszczaly, bo pokryla je na koncu takim fajnym blyszczacym lakierem Koszt to 80-85 zlotych. Takze w sumie nie wiem, bo tu 80 zlotych, na slowackiego 100, wiec tylko tak 20-15 zlotych roznicy...kurcze no
Musze nad tym Ewanem pomyslec, ale to poczekam na wywiad mamy
Na pewno nie polecam dziewczyn pracujacych w INfinity w centrum relax na klonowej...paznokcie..szo k jak je zobaczylam bleee...a koszt to zelu (samego zalozenia) to 120 zlotych plus 10 jak chce sie frencha plus dodatkowe kiilka zlotych za malowanie i ozdobki. A rewewlacyjne naprawde nie byly Zreszta w infinity jest fryzjer,3 kabiny solarium i kosmetyczka i jak ja tam bylam to salon swiecil pustkami,rozmawialam z 15 minut tam i bylam jedyna klientka

Berruska jak znajdziesz kogos kto fajnie tipsy robi to daj namiar Bo moje wiadomosci juz sie chyba wyczerpaly
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora