Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zarabiam i nie mam kiedy wydawać bo pracuje całe dnie..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-03, 08:47   #30
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Zarabiam i nie mam kiedy wydawać bo pracuje całe dnie..

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość

Ta Wizażanka założyła również bardzo popularny wątek pt. "Koncentrujecie się w życiu na oszczędzaniu czy szczęśliwym życiu do pierwszego?", ale teoretycznie wcale nie oznacza to trollowania. Weź pod uwagę, że z jej trzydziestu postów aż siedem inicjowało nowe wątki. Ot, kolejna katumi.
Dokładnie tak samo mi się skojarzyło Poza tym na wizażu już jest tyle wątków o oszczędzaniu, że nie rozumiem często napiętej atmosfery w pojawiającym się każdym nowym, już tyle było tematów przewałkowanych a zawsze znajdzie się jakaś kość niezgody

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
A jak się jeszcze sporo pracuje to zakupy nie jawią się jako żadna frajda
Mnie w ogóle nie jawią się jako frajda, nieważne ile pracuję, chyba, że fajne spożywcze, inaczej szybko dostaję bólu głowy Żeby oszczędzić sobie zbędnego chodzenia po sklepach i przebijania się przez tłum, sprawdzam w sklepach online, w których się ubieram, co mają ciekawego w danej kolekcji, a potem tylko wpadam do stacjonarnego po konkrety. Miło, szybko i przyjemnie
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując