Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-26, 09:37   #707
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
evelinarav nie wiem ile masz lat więc ciężko mi doradzić. Jeśli jesteś młoda odradzam serie mikrodermabrazji. Jeśli zaskórniki nie są głęboki (nie mają np. czarnych punktów), to może peeling kawitacyjny dałby sobie z tym radę, jeśli nie jesteś przekonana do manualnego oczyszczania. Jeśli chodzi o przebarwienia to oczywiście kwasik działa rewelacyjnie i do tego zabieg rozjąsniąjące z odpowiednią maską a wcześniej wtłoczenie ampułki na przebarwienia. Ale przebarwienia nie zejdą Ci po jednym zabiegu, nie wierz w cuda Aha nie łączy się oczyszczanie twarzy z kwasami, chyba że ten + miał oznaczać jako kolejny wymieniony przez ciebie zabieg. Mikro z kwasami tak, ale to na prawdę jest mocny zabieg, no i zależy czy kwas miejscowno np na zmarsczki czy na całą twarz.
Do przebarwień polecam na codzień abyś zaczeła używać kremu z kwasami owocowymi.
Ja często robie taką koleności jeśli ktoś ma przebarwienia: kwas, maska z kwasami, po tym ampulka na przebarwienia wtloczona ultradzwiękami (sonoforeza) i na to maska algowa, albo jak skóra na prawdę jest b. podrażnion maska kremowa azulenowa i po jej zmyciu krem.
wielkie dzieki za odpowiedz ja mam 24lata.chyba mikrodermabrazja nic by mi nie dala.za ta cene mialabym juz 2 zabiegi kwasami zaskorniki niestety sa z "czarnymi kropkami".a mozna zrobic najpierw oczyszczanie twarzy(na zaskornki) a po kilku dniach rozpoczac serie z kwasami?jaka powinna byc przerwa miedzy zabiegami z kwasami?mysle ze z 5zabiegow by mi wystarczylo.dodam,ze nigdy jeszcze u kosmetyczki nie bylam,wiec nie mam doswiadczenia.
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując