Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-26, 10:13   #708
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

evelinarav radziłabym zrobić manualne oczyszczanie a jak skóra się podgoito kwasy ale dopiero za jakieś 3 tygodnie po oczyszczaniu. Dla mnie korodermabrazja jest jedną z ostatnich desek ratunku a w twoim wieku raczej nie musisz się niej chwytać. Chodź czasem wystarczy jeden zabieg aby pory skóry widocznie się zmniejszyły

agnesss25 można robić oczyszczanie co miesiąc jeśli jest tak potrzeba (a ja Cie nie widzę więc nie wiem jak u Ciebie jest). Ale ja po oczyszczaniu skupiłabym się u Ciebie na zabiegach mających na celu wyregulowanie wydzielania sebum i zamknięcie porów skóry. A więc seria zabiegów z kwasami połączone z ampułką do cery trądzikowej i maską ściągająca/ dezynfekująca wszystko do cery tłustej. I bardzo ważna pielęgnacja skóry w domu, żel do cery tłustej, tonik do cery tłustej itd, odpowiedni peeling wykonywany 2 razy w tygodniu. I koniecznie zacznij regularniej łykać cynk. Pisałam o tym wcześniej.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2009-11-26 o 10:14
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując