Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 08:53   #718
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
evelinarav jeśli w zestawie są3 ampułki kwasów to starczy Ci na 3 zabiegi i nic więcej, a gdzie ampułki uspakajające później po zabiegu? Radze się wybrać do kosmetyczki, zabieg tak na prawdę wykonuje się co 10 dni (ale można ten czas skrócić jeśli po zabiegu twarz dobrze reaguje) więc mogłabyć zrobić 2-3 zabiegi. Ja bym radziła kupić krem z kwasami z clareny używać go nawet 3 tygodnie przed przyjazdem do Polski. Pierwszego dnia pobytu w PL iść od razu do kosmetyczki, odczekać 9 dni zobaczyć jak Ci się zachowuje buzia i iśc na kolejny. Odczekać 8 dni i iść na trzeci (zresztą ten trzeci może Ci przytrzymać kwasy dłużej, ale to wszystko zależy jak będzie Ci reagować skóra) To już sporo i powinnaś widać efakty. Ja mam dziewczynę której przy pierwszym zabiegu trzymałam 3 minuty, ale przy drugim już 5 minut i pisała mi zę po tym zabiegu delikatnie twarz w niektórych miejscach się łuszczyna (al ja już w trakcie zabiegu jej powiedziałam które to będą miejsca, bo widać ). Jeśli będziesz w PL w czasie świąt radzę wcześniej zamówić termin bo to gorący okres dla kosmetyczek

ckin2u jeśli masz faktycznie pełno wągrów na tej brodzie, to wywiedz się wśród koleżanek który salon jest najlepszy i idź do niego ale na manualne oczyszczanie, obawiam się że szkoda kasy na kawitacje jak masz tak zanieczyszczoną skórę. Później możesz chodzić na kawitacje ale ten pierwszy raz idź na manualny Powodzenia.
pewnie zrobie tak jak piszesz.na stronie tego salonu pisze ze za kwasy placi sie 50zl.myslisz ze cena obejmowalaby uzycie tych wszystkich kosmetykow?po 3 zabiegach zazwyczaj sa jakies efekty?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując