Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-19, 13:29   #7
mzai25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 176
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

moje hmnnn... chyba także tłuste P (także skopiowane z poprzedniej częścii))

IŚn.omlet, z 3jaj, z pieczarkami szynką, drobiową, papryką, serem żółtym. kukurydzą pysznośći do zagrychy kroma białego pieczywka świeżutkiego posmarowanego grubo masełem i serkiem topionym ze szczypiorem a druga z serkiem dopionym z szynka(ale tesz szynki tyle że hoho:P) monde drink do popitki 2brzoskwinki, i chyba jakiś owoc jeszcze


IIŚn,(bolał mnie brzuch bardzo i już niechciałam nic do obiadu jeść ale stwierdziłam że sobie poproswie chymor i coś upieke-rozsądek^^)
upiekłam muffinkiiiiii z jabłkami orzechami i cynamonem mmmmm^^ (zdjęcie i przepis w wątku 'Kto dzisiaj zgrzeszył i czym:P) zjadłam chyba z 6 jeszcze cieplutkich, capuccino z milki, potem jogurt naturalny z orzechami rodzynkami morekmi i innymi pysznościomi

O.zapiekanka ziemniaczana z kawałkami kurczaka, dużo sera żółtego, pieczarki, pomidory,cebula, sos(z majonezem ofc) i chyba papryka duża porcja
(nielubie zup, rosołu, dlatego u mnie zawsze jedno danie) kubuś 330ml i
sałatka owocowa-banan,jabłko,maliny,brzos kwinie,antunówki,pomarńcz e,kiwi, rodzynki, wiórki kokosa, zalane śmietaną 18-stką

Pod.rożek cytrynowy koral, gorfr ogromniasty z polewą toffi orzechami i bakaliami, kako na mleku 3,2% maxi king

K.buła razowa z pestkami dyni z masełem serkiem wiejskim ze szczypiorem z szynką drobiową pomidorem, papryką, płatki z biedronki justfit pszenno-ryżowe z bakaliami-Boże jakie to pyszne!!-na sucho prawie cała paczka czyli 250g (mogłabym je jeść na śniadanie z mlekiem, czy to szajs???

po kolacji 4serducha cynomonowe, znowu kakao jeszcze gorąca rurka z kremem

i jak??;> prosze o rady i ocenkii
mzai25 jest offline Zgłoś do moderatora