Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kadzidła naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-11, 14:02   #5
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Zioła, kadzidła, czary...

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Znalazłam taki sklep:
http://www.fraida.pl/index.php
tam jest właśnie olibanum i inne cuda, w tym kadzidło kościelne można też kupić węgielki i urządzenia do spalania ziół. Strasznie mnie to kręci, niech mi tylko wpadnie na konto parę groszy i zaszaleję
Z tego, co mi mówił mąż (były ministrant hehe), są różne kadzidła kościelne, lepsze i gorsze; te gorsze to podobno mieszanka żywic, te lepsze to czysty sproszkowany bursztyn. Mąż to wie od swojego proboszcza
Przy kościołach są sklepy (Caritasu bodajże?), tam można kupić różne kościelne akcesoria (np ornaty hehe) - pomyślałam, żeby pójść i zapytać o kadzidło... jeden problem, trochę się wstydzę...

Moja kadzielnica wyglada w ten sposob, ze wzielam miseczke, wypełniłam kamykami, na to klade wegielek, a na węgielek kadzidło. Fajną czarke do palenia kdzidłam bym chciala.. ale nigdzie jak dotąd nie widziałam W sklepach od zatrzesienia podstawek do palenia kadzidełek indyjsich, a jesli trafi się kadzielnica, to taka na łańcuchu
Kadzidła w proszku jeszcze nie widziałam...niezle musi kopcić napewno szybko się spala
Na necie przeglądałam sporo sklepów z dewocjonaliami, ale wszędzie mają jedno o a to samo. Chcialabym cos wyjątkowego... nieco odbiegającego od tradycyjnego koscielnego kadzidła
Przerazaja mnie tez ogromne pojemności opakowań, szkoda ze nie sprzedają mniejszych ilosci na gramy np.
Jesli masz ochote na "glorie", to podaj adres na maila... dostałam w prezencie 0,5 kg Polowe juz podzieliłam ale nadal mi sporo tego zostało..

W załączniku fotka oryginalnej czarki do palenia kadzidła. Koszt - 83 zł
Mozna jednak samemu zrobic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg primavera_czarka_tao_1.jpg (63,5 KB, 83 załadowań)

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2007-06-11 o 14:14 Powód: fotka czarki
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując