Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kadzidła naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-05, 21:07   #24
anniehall78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 344
Dot.: kadzidła naturalne

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Anniehall - kobieto ty zyjesz? Ja cie chyba wieki nie widzialam
Mozesz jeszcze napisac co nieco o innych zapachach kadzidel (wlasnie skreslilam copal )?
żyję
trochę jeszcze strzepuję ziemię cmentarną z włosów, ale żyję

kadzidłami służę zawsze:
--> jeśli chodzi o "surowicze" kadzidła do spalania - to znam tylko te, które już wymieniłam: frankincense - to najszlachetniejsze kadzidło, spalane w świątyniach z silnym akcentem cytrusowym, opoponax pachnie bardzo mocno żywicą surową i lawendą - ale nie kwiatem lawendy, lecz zdrewniałą gałązką - i jest moim faworytem. a copal jest mdlący no i pachnie depilacją . bardzo lubię też spalać cedr (choć on sam, pozostawiony bez spalania na spodeczku pachnie bardzo intensywnie - no i odpowiedni jest, gdy spodziewamy się ujrzeć gości, bez obawy, ze zginą nam gdzieś w dymie) - cedr pachnie świeżo - aptecznie, bardzo drzewnie.

do własnych experymentów polecam jednak zaopatrzenie się w trybularz - w dewocjonaliach kupiłam za ok. 12 zł - więc nie jest to jakaś wygórowana cena, a dym można nieco (nieco...) opanować. no i ryzyko poparzenia jest mniejsze.

--> a jeśli chodzi o kadzidła zamknięte we flakonach - poznałam ostatnio kilkadziesiąt, ale o tym to już na moim forum.
anniehall78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując