Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lekki podkład nawilżający ???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-23, 20:16   #7
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Lekki podkład nawilżający ???

Dobra to ja się wypowiem bo to MÓJ temat. Jak coś nie wysusza mnie to znaczy, że nie wysusza wcale nie no żartuję oczywiście każda cera jest inna (moja na pewno ), ale myślę, że jestem w stanie ci pomóc, bo moja cera jest strasznie przesuszona ....

Zaatem mam jedno pytanko "wszystkie, których używałaś", czyli jakie ?

Ja przedstawię moje ostatnie testy.... (większość z nich to podkłady nawilżające)
(zaznaczam, że będę pisać czy coś mnie uczuliło czy nie, ale nie musisz się tym bardzo przejmować, bo moja cera niestety jest nie tylko bardzo przesuszona, ale i wrażliwa )
1. Rimmel Recover - lekki (akurat na lato), ładnie rożswietla (o ile to lubisz), nie podkreśla suchych skórek, lekko naiwlża,nie ma mowy o masce, mnie troszkę uczulił

2. IsaDora Hydralight - naiwlża, nie tworzy maski, nie podkreśla suchych skórek, uwydatnia nierówności, nie kryje, mnie uczuliła

3. AA nawilżający - porażka i to kompletna .... więcej wad niż zalet

4. Clinique Repairwear Anti-Aging Make-up (naiwlżająco-wygładzający) - tworzy maskę, raczej nie podkreśla skórek, nawilża, dobrze kryje, delikatnie mnie uczula, po kilku godzinach widać wszystkie nierówności

5 La Roche Posay Unifiance (korygujący) - tworzy maskę, podkreśla skórki,wysusza(nie wart swojej ceny) po dłuższym czasie używania bardzo mi zaostrza AZS

6. Vichy Dermablend - dobrze kryje, ale po kilku godzinach gdzieś znika <??> uczula, po jakimś czasie widać wszystkie nierówności, widać go na twarzy (ale nie jest to taka typowa maska - po prstu widać, ze masz podkład, mimo, że nie widac podkąłdu nie wiem jak to wytłumaczyć)

7. MF Colour Adapt - całkiem ok, dopasowuje sie do cery, nie wysusza (mnie przynajmniej ) , tylko troszkę podkreśla skórki (w sumie można uznać, że nie podkreśla ), szybko znika z twarzy, podkreśla wszystkie nierówności

8. L'oreal True Match - patrz wyżej tylko, że dużo bardziej podkreśla suche skórki

9. L'oreal Infallible - również patrz wyżej tylko, że jeszcze bardziej podkreśla suche skórki ( w sumie wyglądałam w nim jak jedna wielka sucha skórka , więc nie osceniam innych właściowści, bo musiałam go natychmiast zmyć ... miałam tylko próbkę, ale to wystaczyło)

10. Jakiś kryjący Erisa - o boże ! masakra .... nie komentuję nawet

11. Moje odkrycie : nie uczula mnie (jak narazie), nie uwidacznia nierówności, nie tworzy maski, wyrównuje koloryt cery, świetnie stapia się ze skórą, lekko wygładza - nie jest w stanie do końca ukryć moich rumieńców, ale mu wybaczam (pisałaś, że nie masz tego problemu, więc .. ) może nawet trochę nawilża, w każdym razie nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek, mało kryje, ale ja nie mam wiele do ukrycia (wyjątkowe okoliczności : korektor albo Dermacol do niego), lekki. Jak narazie wydaje mi się idealny na lato (na zimę trochę gorzej chyba .... ) : ASTOR ANTI STRESS & LIFT (nie wiem jak ze zmarszczkami, bo ich na szczęście narazie nie mam )

Zamierzałam jeszcze przetestować Vichy Aera Teint i Bourjois wygładzająco-nawilżający. Kilka dobrych słów słyszałam też o wyżej wymienionym Lumene oraz o podkładach IsaDory : w piance i Velvet Touch.

Nie wiem czy wymieniłam wszystkie które ostatnio wypróbowałam (było ich naprawdę dużo... jak mi się coś przypomni to napiszę)

Podkłady testowałam kupując całe opakowanie (potem oddawałam, albo sprzedawałam .... ) albo zdobywając słoiczki z testerami w dwóch Sephorach (więc miałam dwa testerki) ewentualnie miałam tylko jeden słoiczek ... L'oreal I. to była próbka z gazety jakiejś

Polecam jeszcze poczytać o nowym podkładzie Maybelline Pure Make- up (50 % wody podobno )

Pozdrawiam i życzę miłych poszukiwan (wiem z doświadczenia jakie to trudne przy suchej skórze, na rynku jest więcej matujących niestety)

Jeśli wydaje ci się to przydatne to próbki miałam numerów : 2,6,8,9
Całe opakowania(większość oddanych lub sprzedanych) : 1,3,4,5,7,10,11
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując