Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-30, 01:21   #89
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ale z natury rzęsy też masz piękne, co?
Czy ja wiem.... Sama ich nigdy nie doceniałam, ale wizażanki je zawsze komplementowały jak dawałam ich zdjęcia więc chyba nie są takie złe
Są długie, dość grube ale przez problemy zdrowotne niestety zaczęły mi wypadać Więc za gęste to nie są. A zawsze chciałam mieć bardziej gęste rzęsy, teraz to marzę by mieć chociaż takie jak kiedyś, przed wypadaniem

_________________________ _________________________ _____

Tak sobie myślałam nad tymi tańszymi odpowiednikami droższych kosmetyków i przyznam, że jednym z nich jest wykręcana kredka do oczu Maybelline, wyszła razem z tuszami Define A-Lash i też jest w zielonym opakowaniu. Z powodzeniem może zastąpić używane przeze mnie kredki Clinique Superfine Liner for Eyes- mam ich mały zapas (bo w Polsce są trudno dostępne i jest mały wybór kolorów) ale jak się skończą to lecę zaraz po Maybelline.

Z Clinique używam ciemnego brązu i bardzo ciemnego granatu- oba z drobinkami- akurat taki brąz jest też z Maybelline, granatu niestety częściej używam (wygląda prawie jak czerń ale lepiej do mojej urody pasuje) więc będę musiała z tego koloru kupować Clinique.
Tańsze są o jakieś 80% zatem różnica jest spora. Fotki obu kredek:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kredki.jpg (60,4 KB, 301 załadowań)
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując