Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - trądzik- jest na niego sposób
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-08, 14:43   #17
weronika866
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 87
Dot.: trądzik- jest na niego sposób

Cytat:
Napisane przez kika331 Pokaż wiadomość
Myślę, że to wszystko, co wymieniłaś w swoim opisie diety to lekka przesada, być może na Twój organizm akurat to działa, ale nie na wszystkie organizmy, a poza tym też nie wolno rezygnować z wszystkiego, ponieważ wywołamy tym samym inne choroby i niedobory w organizmie. Wiadomo należy unikać chemii w jedzeniu, bo to na nic nie jest dobre, nie tylko na trądzik, ale z wszystkiego nie da się zrezygnować.
Sądzę, że własnie z tego "wszystkiego" POWINNO SIĘ zrezygnowac, jesli przyczyną tradziku jest gluten; i to nie jest przesada, u mnie jest tak samo. Tradzik wywoluje u mnie jedzenie z zawartoscią glutenu, wiec nie jem niczego co ma go w skladzie. kaisa99 napisala o konkretnej przyczynie trądziku, przeciez wiadomo ze jak komus wyskakuja pryszcze tylko po chipsach to nikt mu nie kaze rezygnowac ze "wszystkiego", jak to nazwalas.
Po za tym gluten jest glownie w przetworzonym jedzeniu, wiec rezygnacja z chemii spozywczej akurat dobrze robi, a odzwyczajenie sie od slodyczy to tez nie jest jakas tragedia, nie przesadzajmy, proponuje poczytac troche o diecie bezglutenowej bo mowienie ze to rezygnacja ze wszystkiego i w ogole niewiarygodne, to niewiedza i tyle.
weronika866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując