Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - metamorfoza dla mnie???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-12, 21:08   #3
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Odpowiedz na pytania:
Cytat:
Napisane przez agabil1
Pytania dot. typu kolorystycznego:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

To najważniejsze rzeczy . Bez nich określenie typu będzie baaardzo niepewne - z powodu braku wystarczajacych informacji.

Warto też pamiętać, że "diagnoza" wystawiona przez internet, bez osobistego spotkania z wizażystką, może być błędna - najpewniejszą ocenę da tylko profesjonalna porada specjalisty.
Z analizy twoich zdjęć wyniosłam kilka wniosków - po pierwsze masz małe oczka i małe usteczka malując się należy z tym zrobić porządek

odnośnie fryzury uważam że na zdjęciu nr 3 jest ci najlepiej wyglądasz młodo - dziewczęco wiec i polecam krótsze włoski. Fryz nr cztery wklejony przez ciebie też jest niczego sobie ładnie okala twą twarz

dorzucam moje propozycje fryzury i makijażu

Małe oczy należy akcentować jasnymi cieniami, delikatnymi kreskami oraz przez malowanie ciemniejszym cieniem nad ruchomą częścią powieki (tak jak na rysunku z oczami )

Ustom też należą się jasne pomadki i błyszczyki.
Myślę, że nie wyglądałabyś jednak źle w pomalowanych oczkach jasnym beżem i brązem, a usta na ceglasty kolor. Do tego wymodelowana ciemniejszy pudrem, bądź różem twarz (czyli policzki, kości żuchwy).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Krotkie (36).jpg (68,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s37.jpg (9,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy8.jpg (22,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NMC002D_mf.jpg (17,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8a.jpg (21,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moajo.jpg (17,2 KB, 8 załadowań)
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-09-16 o 12:40 Powód: post pod postem
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując