Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Róże, rozświetlacze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-13, 21:13   #2183
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Sliczne te roze, jak juz przetestujesz to napisz prosze jaki efekt daje ten jasniejszy, ma drobinki? Rozswietla bardzo czy tylko troszke? Daje efekt takiej niby tafli? I czy jest trwaly (jesli mozesz przyrownac trwalsoc np do Bourjois). On kosztuje kolo 40zl?
Jeszcze nie testowałam na twarzy jaśniejszego Deborah ale z tego co już zdążyłam zauważyć to ma drobinki....więcej dowiem się może jutro i na pewno napiszę
Kosztuje 49 zł

Pakosto
Glimmershimmer kosztował mnie jakieś jeden ok37zł ,a drugi 46zł, oba są chyba limitowane

Dzisiaj właśnie testowałam glimmershimmer w kolorze sweet&shy z kolekcji raquel welch, nałożyłam go na kości policzkowe i pod łuki brwiowe, efekt to różowe rozświetlenie - kolor identyczny jak w opakowaniu, glimmer...ma płynną konsystencję, nietłustą, idealnie stapia się ze skórą, nie tworzy żadnych granic, ślicznie połyskuje, nie uczulił mnie i nic mi po nim nie wyskoczyło - myślę ,że to też ważna sprawa na glimmer... nałożyłam amaryllis, efekt perłowo-różowy z drobinkami w kolorze złotawym o ile się nie mylę, obie rzeczy bardzo fajne

Dzisiaj doleciały do mnie kolejne rzeczy sama nie wiem co jeszcze zamówiłam a róż isadory kupiłam dzisiaj w perfumerii...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac&isadora.jpg (110,7 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac&isadora1.jpg (104,3 KB, 166 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując