Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kwasy- co robię nie tak?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-10, 13:37   #12
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Kwasy- co robię nie tak?

Pociesze Cie, ze na zdjeciach tej burzy hormonow nie widac

Do rzeczy - Lysanel mozna stosowac codziennie ale to dosc indywidualna sprawa. Ja mam skore dosc delikatna, ale Lysanel poszczypal na poczatku ( wtedy stosowalam co drugi dzien ), a potem juz lekko do zniesienia Teraz stosuje codziennie bo moja skora dobrze na niego reaguje Mysle ze dojdziesz tez do tego metoda obserwacji
Bloker - no wiec filtry to jest takie cos konieczne, ale dobrac to to jest okrutnie ciezko... :/ Zwlaszcza ze najtansze nie sa. Najlepiej byloby gdybys wyblagala ( niby tak byc nie powinno no ale... wszyscy wiemy jak to jest ) probki w aptece. Tonujace ja z kolei lubie bo nakladam wiecej z racji tego ze troche grubsza warstwa troche lepiej ukryje Z tym ze SVR 100B jest rozowawy - no nie kazdemu to pasuje. Bioderma jest ciemnawa i brudzi ubranie. Antheliosa tez nie lubilam - mialam wrazenie ze dusi mi skore... Polubilam za to Photoderm AKN Spray, ile nie nalozylam wszystko wsiakalo, ale tutaj znowu to jest tylko 30tka. Jak sama widzisz trzeba probowac co Ci lepiej pasuje i tu probki sa na wage zlota.
Nie wiem jaki masz tonik Raczej tonikow uzywa sie codziennie, choc przy terazniejszych zelach nie sa jakas koniecznoscia. Za to mozesz rano zamiast zmywac buzie woda, przetrzec ja tonikiem i nalozyc kremik

Kto pyta nie bladzi - ja tez to wszystko wiem z doswiadczen swoich i innych ( wizaz ).
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując