Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Avene - krem tonujący z ultra wyskoką ochroną przeciwsłoneczną 50+.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-26, 20:58   #3
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Avene - krem tonujący z ultra wyskoką ochroną przeciwsłoneczną 50+.

Wykopałam swój opis z wątku filtromaniaczego:

Testowałam dziś Avene tonującą. Wbrew mądrym radom Kate30 położyłam sam krem tonujący, nie mieszałam z niczym - wydał mi się dość jasny, np. w porównaniu z Biodermą tonującą. Oczywiscie po wsmarowaniu grubej warstwy już nie był taki jasny Ale nic to, wysmarowałam szczelnie twarz i szyję, więc się nie odcinało. W aplikacji bardzo przyjemny, aż byłam zaskoczona, zapach ma delikatniejszy niż mleczko-śmierdzielek. Niestety, pierwsze wrażenie szybko padło z powodu niemożebnej wręcz lepkości. Krem się niby wchłania, ale można spokojnie służyć jako lep na muchy No ale nic, przypudrowałam toto pudrem IsaDory (jak miło, że można sypnąć czym się chce), ale to nie pomogło. Lepiszcze trwało. No więc dobiłam je skrobią - sporo musiałam jej naładować, ale w końcu gęba przestała się lepić. No i pod warstwą pudru i skrobii kolor się rozjaśnił. Kolor jest dość dziwny, wylany na dłoń wydaje się różowawy, na mojej twarzy natomiast zrobił sie żółto-pomarańczowy. Jako letnia niby-opalenizna ujdzie. Cały dzień sprawował sie dobrze, w przeciwieństwie do mleczka nie zrobiło mi się na nim ciasto. Tłustość w normie - dwa razy odciskanie chusteczką. No ale spędziłam wiekszą część dnia na powietrzu, a wtedy moja skóra kompletnie inaczej reaguje, niż zamknięta w budynku.
Ogólnie wrażenia dość pozytywne, ale jeszcze zobaczę, czy jutro się nie obudzę z nowym prycholem na twarzy
Koniec cytatu
In The Shadows, myślę, że dla lepszego rachunku ekonomicznego mogłabyś tę tonującą mieszać z czymś bezbarwnym, a tańszym (któreś z mleczek albo spray?) Kolor jest dość mocno nasycony, więc nawet po zmieszaniu będzie widoczny, a z pewnością pozbędziesz się "bielactwa filtrowego"
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując