Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Avene - krem tonujący z ultra wyskoką ochroną przeciwsłoneczną 50+.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-27, 16:04   #26
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: Avene - krem tonujący z ultra wyskoką ochroną przeciwsłoneczną 50+.

Testuję właśnie próbkę Avenki tonującej, którą dostałam w gratisie w przesyłce z aws( zamówiłam łososia i łososia dostałam ). Pragnę się podzielić swoimi wrażeniami z używania Avenki tonującej:
Próbowałam określić kolor więc wyjęłam odrobine na białą kartkę i porównałam ( przykładjąc kartkę do monitora)z kolorówką na stronie REVLONA ( akurat ten miałam pod ręką )Wyszło, że kolor ( na kartce) jest najbardziej zbliżony do podkładu Medium Beige na stronie :
http://www.revlon.com/product.asp?Pr...1&Mode=catalog.
Jest w tonacji różówawej, ale póki się go nie rozsmaruje na twarzy. Po rozsmarowaniu robi się zdecydowanie żółty- pomarańczowy. I to z naciskiem na pomarańczowy . Mam jasną cerę o chłodnej tonacji i to mi wcale nie pasuje . Wygladam jakbym się pobrudziła sokiem marchewkowym ( brwi, okolice oczu). Niestety kolor nie dla mnie .
No i niestety OKROPNIE sie lepi . Ogólnie- mało komfortowy, a na pewno gorszy od Avenki białej, co to miała być łososiowa.
cynada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując