Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - farbowanie
Wątek: farbowanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-09-21, 17:04   #1
kaliopee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 62

farbowanie


witam. mam włosy długosci troche nizej niz ramię, wycieniowane(tak mniej wiecej od ucha).nie jest to specjalnie scięta fryzura, ale efekt zapuszczania- Były kiedys krótsze, wycieniowane na całej długosci, ale ponieważ są cienkie srawiały wrazenie hmm jak by ich było jeszcze mniej...ale chodzi mi o kolor. Są blond, teraz po lecie i słoncu mają takie naturalne "pasemka". Twarz mam okrągłą. A zastanawiam sie nad zafarbowaniem, ale nie całej główki tylko...połowy chodzi mi o efekt podobny jak ze zdjęcia, nie wiem jak to sie nazywa, ale nie ma to być zwykły balejaż. myslałam cos o kolorze takiej jasnej czekolady.. nie wiem. mam jeszcze 2 podobne zdjęcia które bardzo mi sie podobają(z numeru specj CLAUDII FRYZURY 6/7 2003), ale niestety nie mam skanera... moze ktos ma, albo jakieś inne???
zastanawiam sie czy tak ufarbowane włosy nie poszerzą jeszcze optycznie twarzy?? czy moze mozna ją jakos wysmuklić farbując?? moze jakies inne pomysły?
zastanawiam sie czy przy takiej farbie nie musiałabym bardziej wycieniować włosów, a raczej skrócić, na co nie mam za bardzo ochoty...
kaliopee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując