Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomoc w doborze kształtu paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-08, 18:03   #23
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Pomoc w doborze kształtu paznokci

Cytat:
Napisane przez 301185 Pokaż wiadomość

La Monica dziękuję nie lubię malować paznokci, nie mam pomysłu jak ładnie je ozdobić, szukam w galeriach jakiegoś prostego i łatwego w wykonaniu wzorku, wszystkie takie piękne ale trudne do wykonania,
Prostych wzorów jest mnóstwo

Cytat:
Napisane przez pushthebutton Pokaż wiadomość
La Monica- Bardzo dziękuję za to rozpisanie
Kobieca intuicja nawet mi trochę podpowiedziała, tzn mam właśnie preparat do skórek killys i chwilami ratuje mi on życie. A sama przypadkiem wpadłam kiedyś na to, że przy moim kształcie płytki mogę jakoś manewrować lakierem, żeby lepiej to wyglądało. Z pójściem do profesjonalistki jeszcze poczekam na jakiś przypływ gotówki, ale zamierzam zastosować się do rady
Manicure u stylistki nie jest taki drogi a można sporo zobaczyć i się dowiedzieć pod warunkiem, że stylistka jest kompetentna


Cytat:
Napisane przez izaxxx Pokaż wiadomość
W takim razie ja tez prosze o rade. Na zdjeciu moje pazurki po zdjeciu akrylu, mnostwo czasu obgryzane, dzieki akrylowi uzyskaly - powiedzmy szczerze - bardziej zwarty kształt. Ale środkowy nadal rozlazły
Palce, jak widac na załączonym obrazku, chude, koślawe.
Nie przesadzaj Pazurki wystarczy ładnie opiłować. Myślę, że u Ciebie ładnie wyglądałyby migdałki z delikatnym króciutkim frenczem.

Cytat:
Napisane przez martg Pokaż wiadomość
No to może ja... wiem, że moje paznokcie sa tragiczne, ale po prostu nie umiem o nie zadbać za bardzo wiec mam nadzieje ze cos mi doradzicie
Nie są tragiczne, wystarczy tylko zrobić im małą kurację Zrobić peeling całym łapkom, następnie nawilżyć skórki nawet zwykłym kremem, odsunąć je drewnianym patyczkiem i na koniec posmarować oliwką. Ładnie opiłować - u Ciebie sprawdziłby się kwadrat z zaokrąglonymi boczkami I będą cacy


Dziewczyny jak nie macie czasu na malowanie paznokci a chcecie żeby zawsze ładnie wyglądały to polecam kupno Bloku polerskiego, który ładnie usunie bruzdy na paznokciach i nada im śliczny połysk bez lakieru Do kupienia w każdej drogerii.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję

Edytowane przez La Monica
Czas edycji: 2008-11-08 o 18:04
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując