Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - najfajniejszy komplement jakim was obdarzono i totalny antykomplement
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-25, 13:46   #126
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: najfajniejszy komplement jakim was obdarzono i totalny antykomplement

Z komplementów
W podstawówce z koleżanką wpadłyśmy na lekcje trochę spóźnione, moja kumpela lekko "zmachana", na co przy całej klasie rzekł nasz kolega do niej: "Gdybyś była taka chuda jak Neni to byś się tak nie dyszała"
Kiedyś usłyszałam też od obcych chłopaków: "Popatrz - taka ładna i nie w ciąży" Fajnie, co?
Od wizażystki, która mnie malowała na studniówkę usłyszałam, że mam bardzo oryginalną urodę i wyglądam jak rajski ptak
Ostatnio, po zmianie koloru włosów, obcy ludzie ode mnie z uczelni zaczepiają mnie i mówią, że przepięknie mi w nowym kolorze
Najwięcej komplementów dostaje od mojego TŻ, ostatnio trafiłam na straszną burzę i przemokłam do ostatniej nitki, TŻ spojrzał na mnie i powiedział, że nigdy nie wyglądałam piękniej Poza tym, często mi powtarza, że nigdy w życiu nie spodziewał się, że będzie miał taką wspaniałą dziewczynę
Aha, jakiś chłopak z miejscowości mojej babci jest we mnie śmiertelnie zakochany i poszedł do wróżki żeby mu powiedziała, czy będę "jego"
Raz obcy chłopak mnie zaczepił na ulicy i mowi: "Skąd przyjechałaś?" Na co ja: "Z Grecji" (wróciłam dzień wcześniej z wakacji tam) a on "Boże,a tak ładnie po polsku mówisz"

Antykomplementy:
Kiedyś odzwiedziłam dawno nie widzianą koleżanke, jej mały braciszek
popatrzył na mnie i pyta jej: "To ta pani co miała plysce?" o matko
Jak jeszcze byłam blondynką to mój znajomy zawsze mówił, że to taki świński blond
Pierwsza reakcja mojego TŻ jak mnie zobaczył w ciemnych włosach: "Wolałem, jak byłaś blondynką ..." Nie przejełabym się, gdyby powiedział to ktoś inny, wtedy się popłakałam Teraz mu się już podoba i sam mnie farbuje
Ci, co mnie nie znają mówią na mnie " ta z kręconymi włosami i dużym biustem" - nie cierpię tego określenia, jest takie ....

Więcej nie pamiętam, jak coś to dopiszę
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując