Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-05, 20:59   #49
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
Napisane przez anetka_m
Wiecie co, ja tak tylko się zastanawiam jak bedzie po odstawieniu, bo przeciez w nieskonczonośc tego pic nie będę...
własnie też o tym cały czas myśle
o rany.... się przeraziłam, że tak jest jak mówicie. mam nadzieję, że nie. ale teraz się denerwuję, bo to tak jak z Lacibios Femina (taki probiotyk kobiecy) - jak biorę cały czas codziennie to grzybicy nie ma, jak tylko przestanę, mam kambek. Ale z cellulitem to chyba tak, że jak się zlikwiduje i potem profilaktycznie te wszystkie masaże i kremy to chyba nie wraca??


Cytat:
ps. dziewczyny, a Wy to pijecie raz czy dwa razy dziennie? bo nie wiem, czy strzelić se końską dawke dwa razy dziennie czy delikatnie rozpocząć od jednej dziennie?
piję 2 razy dziennie jak pamiętam, a jak nie pamiętam to siłą rzeczy raz dziennie. niestety częściej mi wychodzi raz dziennie niż 2 razy :/ bez sensu :/

szczególnie że dziś obejrzałam sobie uda przy ściaskaniu i SZLAG MNIE TRAFI!!! na udach też mam cellulit, tylko go do tej pory nie zauważyłam bo sobie aż tak dokładnie tych nóg nie oglądałam. A robię wszystko co możliwe, żeby sobie cellulit wyhodować - bo siedze calusienki dzień przy kompie, piję hektolitry kawy, no jedyne co to nie palę i nie biorę tabletek anty, ale mała pociecha.
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując