Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-12, 22:11   #770
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
No tak, ja używałam XTRA - poprawa była zdecydowana, więc chcę kupić ponownie, teoretycznie powinnam teraz przerzucić się na NT II, ale odstrasza mnie trochę ten toluen na pierwszym miejscu i tak se myślę, że skoro one mają podobne składy, to może tak naprawdę wszystko jedno, którego się używa...

A jakie mogą być ewentualne efekty uboczne?
Musialabys siedziec w oparach toulenu,wdychac go a nie sadze zeby ktos siedzial z nosem przy buteleczce np.NT.....-mam nadzieje,bo wiem ze sa rozne pomysly,poza tym jest srodkiem latwopalnym wiec wiadomo.
Jest tez rozpuszczalnikiem.

Nie mam pojecia jakich stezen tam uzyto wiec nie sadze aby bylo obojetne sugerowanie sie pod katem uzywania danego specyfiku.Wiem tyle,ze kolezanka tak bardzo pragnela poprawic kondycje paznokcji ze przedobrzyla z NT-tzn.narzekala glownie na kruchosc i lamliwosc paznokci,doradzano jej by rozpoczela kuracje NT II ale Ona wybrala Xtra.W efekcie doprowadzila do tego,ze zamiast sie poprawiac dzialo sie coraz gorzej.Na szczescie szybko odstawila i przeczekala kilka tygodni.Stan paznokci nieco sie poprawil a po uzyciu NT II w przeciagu 3 m-cy uzyskala naprawde ladne pazurki.

Pisze to po to,bo nie wiemy jakie jest stezenie danych skladnikow-producent podaje sklad ale musi byc cos jeszcze(pewnie formula,ktora wiaze dane skladniki)aby dzialalo to tak jak potrzeba.

Kojarze tez przypadki gdzie na Forum dziewczyny pisaly,ze pojawily sie wrecz odwrotne efekty kuracji-moze odzywka byla zle stosowana badz blednie dobranaNie wiem,ale w tym przypadku nie kombinowalabym na wlasna reke.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora