Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik: Blizny, przebarwienia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 21:55   #68
jakajataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 92
Dot.: Laserowe leczenie blizn po tradziku

czesc
to odpowiadam

nadja - chodze do Cetrum Terapii Laserowej, adres ul. Jaracza 74
co do tradziku to raczej nie ma wplywu, jak nieraz szlam tam i mialam jakas "niespodzianke" na twarzy, to lekarka tego nie dotykala, tylko omijala i zajmowala sie plamkami, ale wrato leczyc przyczyne tradziku:/ bo mozna po zabiegu ladnie wygladac, wyjda nowe i znowu buzka w ciapki:/ mnie to ciagle wkurza, chociaz juz tak czesto nie mam jak kiedys...


ewa.l - dokladna nazwe nie znam, po prostu sie zapisalam i powiedzialam, ze chce usunac przebarwienia na twarzy po tradziku - to wszystko
jesli chodzi o wyglad skory po zabiegu to nie mozna jednoznacznie odpowiedziec, to kwestia indywidualna, moze nieraz byc jakies opuchniecie, zaczerwienienia, itp. ja np. mam aby twarz zaczerwieniona zaraz po zabiegu i wychodza mi takie "pregi" szczegolnie ta czesc twarzy od nosa w bok pod oczami ale nie zaraz pod oczami hehe ciekzo opisac, no to wlansie tam, ale sa one jedynie widoczne jak patrze pod swiatlo... super sprawa, ze zaraz po zabiegu mozna zrobic sobie makijaz!! to ratuje tego dnia po paru godzinach nie mam juz zaczerwienienia, aby kilka tych preg, nastepnego dnia te pregi sa juz praktycznie niezauwazalne i pozniej juz wszystko normalnie wiem, ze przed zabiegiem nie mozna jakimis kremami sie smarowac, typu cos z kwasami, zluszczajace, itp. zadna solarka! nie pamietam co jeszcze... mozna sie zapytac tam
jakajataka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując