Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - oDChudZanie NaStoLatkI =)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-21, 22:49   #48
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Cytat:
Napisane przez SzAtYneCzkA
Siemka
Dzisiaj zjadłam rano dwie drożdzówki jeszcze i popiłam pu ehrem. Potem obiad talerz barszczu z makaronem i kubek. I troche "szagoli" i popiłam kawa rozpuszczalną. Do jutra juz nic nie bede wcinać. Zaraz tylko Pu Ehra sie napije I SoRry że jeszcze nie jem według waszych przepisów ale od przyszłego tygodnia postaram sie zmienić. A ten twój trening Pusiak89 to mi sie cos za duży wydaje. Ja tam mam plan żeby codziennie 45 minut hula hopem pokręcić i jakies przysiady. Pozdrawiam cieplutko i dawajcie swoje uwagi . BUŚkII
Duży on się może tylko wydawać. Ale jest bardzo skuteczny i fajny . Naprawdę dziewczyny go chwalą . Cóż... powiem Ci że aeroby mogłyby być bardziej zróżnicowane a nie tylko kręcić 45 min hula hop (bo to chyba nudne się robi po takim czasie ) gdyż aeroby najlepiej spalają tłuszczyk jak są rózne. Do tego też ćwiczonka są . U Ciebie jakieś przysiady u mnie wiele ćwiczonek, bo powinny być zróżnicowane i dające troszkę w kość . Są na rózne partie ciała, a szczególnie na brzuszek w moim treningu. W nim jest także rozciąganie i są bonusowe wersje (dla posiadaczek rowerków czy steppera... wersja hardcore lub do zamiany z innymi aerobami ) a raczej przeróbki jakie można dokonać zeby podpasować sobie pod własne potrzeby i możliwości . Aha... dodam że on powinien być (w tej formie co jest) wykonywany co 2 dzień. Bo mięśnie muszą mieć dzień przerwy po ćwiczeniach siłowych (lub jednego dnia takie mięsnie a drugiego pozostałe partie - to wtedy można codziennie) bo aeroby można codziennie Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując