Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-02, 14:03   #21
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
ciesze sie

kolor 180 to jest sand beige czy jakos tak

z Infaillible mysze sprawdzic nie paietam w kazdym razie za ciemny i za rozowy uzylam go 2razy i lezy nowka a z TM mialam i mam z reszta nadam chyba N5 ale tysz sprawdze bo sobie glowy nie dam uciac gdzies w moim watku musza one byc sprawdze i najwyzej potwierdze minelo juz 7h a REVLON trwa
Uspokoiłaś mnie stwierdzeniem, że to Sand Beige, więc już innymi podkładami i ich odcieniami głowy sobie nie zaprzątaj. Ja się czaję na Buff i to on jest drugi (przynajmniej na reklamie w gazecie), a Sand Beige trzeci. Już myślałam, że Revlon coś w kolorach namieszał, bo próbowałam Buff z poprzedniej serii i był idealny, więc bym się mocno zdziwiła, gdyby się okazało, że Tobie pasuje, bo bledzioszek z Ciebie żaden, wręcz przeciwnie

Cytat:
postaram sie jutro umiescic na MM jakis maijaz z jego uzyciem bo ja nigdy sie za bladziocha nie mialam a ten jest nawet o cwierc tonu za ciemny mi no tak mikrominimalnie jest taki cieplo bezowy lekko piaskowy kolor ma cudowny ale nie jest blady wiec no pokaze najlepiej
Fajnie by było zobaczyć ten podkład "na żywo" Także czekamy
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując