Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perfumy w Rossmanie - opinie, promocje...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-22, 13:00   #18
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Perfumy w Rossmanie. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez mskladaczek
Smoczyco, to dlaczego te "moje" perfumy sie roznia od oryginalu z sephory czy douglasa czy tez strony internetowej ??
jak juz pisalam inne jest opakowanie i inny zapach
Mskładaczku, nie widziałam Twojego wcześniejszego posta. Jesli chodzi o wygląd opakowania, cóż, moim zdaniem nie należy się nim az tak do konca sugerować, bo sami producenci lubią zmieniać (mistrzem tego jest Mugler) ale i opakowania przeznaczone na różne kontynenty potrafią się różnić - ostatnio dziewczyny porównywały na forum na gazecie różne pudełka od Cerutti Image (opakowanie amerykańskie się nieco różniło od tego na rynek europejski).
Czym się różni Twoja buteleczka? Przyznam się że nie bardzo kojarzę męski ultraviolet, ale zawsze można oblukać na zywo. A zapach - co z nim nie tak? Czym się różni? Czasem perfumy mogą być popsute, zwłaszcza jesli flakon był podgrzewany...

Naprawdę ciężko mi uwierzyć w podróbki w Rossmanie, widziałam i wąchałam kilka różnych kupionych tam i nie mam zastrzeżeń co do oryginalności. Jeśli sądzisz że z twoimi jest coś nie tak, to ja bym je reklamowała.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując