Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Barwy dla typu Królewna śnieżka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-17, 14:19   #202
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 266
Dot.: Barwy dla typu Królewna śnieżka

Cytat:
Napisane przez Sniezka1994 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź Hmmm co za komplement! Ale nie jestem piękna :P A możesz mi powiedzieć czym się różni zwykła zima od typu śnieżki???? Bo nie wiem za bardzo od czego to zależy a próbowałam szukać ale nic nie znalazłam
Z tego co udało mi się poszukać to śnieżka ma problemy z opalaniem się, albo prawie się nie opala, albo dosyć trudno, ja jestem zwykłą zimą i dość szybko i łatwo się opalam. Tak samo śnieżka ma jasną, czasami nawet bardzo jasną skórę, ja mam po prostu jasną o odcieniu oliwki, to też mnie różni od śnieżki. No i o dziwo ciepłe barwy mi pasują, pod warunkiem jak połączę takie ubrania z ciepłym makijażem, u śnieżki to wygląda hmm często mdło, choć pewnie to zależy od człowieka, wiem, bo w rodzinie mam 100% śnieżkę i u niej wszystkie ciepłe barwy odpadają.
Z tego co zauważyłam często u śnieżki ciepłe barwy gorzej wyglądają niż u zimy południowej(choć u niej pięknie to wygląda) tak samo gorzej od zwykłej zimy, która może też w ciepłych wyglądać korzystnie, ale to też pewnie zależy od innych czynników jak to jest.
__________________



Edytowane przez Azalia91
Czas edycji: 2011-11-17 o 14:21
Azalia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując