Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-24, 07:31   #47
kuba222
Rozeznanie
 
Avatar kuba222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 968
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Moim zdaniem trwałość wody My Green Garden jest tak słaba że nie warto dociągać do progu 229zl, aby otrzymać ja w gratisie z plecakiem i żelem oraz miniaturka Mon Rouge Bloom. Lepiej wydać te dodatkowe 100zl na kolejne zamówienie w VIP Gold i wybrać w gratisie jakaś wodę perfumowaną.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

W ofercie świątecznej to najładniejsze chyba były te pudełka od zestawów że świecami.



Reszta jak widać na stronie, że im zalega.l tak jak kalendarz sylwestrowy 2020, który sprzedał się dopiero w grudniu 2021.
Dzięki cosmetix za info o świątecznej wanilii. Ostatecznie zdecydowałam się na mniejsze zamówienie bez dobijania do 229 zł. Wykorzystałam jeden jedyny, jaki dostałam kod na 20% i w gratisie wzięłam wodę toaletową MDB. Skusiłaś mnie swoimi sugestiami o niej
__________________
"Jesteśmy tak zajęci wypatrywaniem tego, co przed nami, że nie poświęcamy czasu na cieszenie się z tego, gdzie jesteśmy teraz."

~ Calvin & Hobbes
kuba222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując