Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Lumiere:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-25, 16:15   #26
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak byscie porownaly Lumiere do EDM? jakie sa roznice / podobienstwa miedzy nimi? dlaczego wybralyscie Lumiere?
ja wybralam lumiere poniewaz:
-znalazlam idealny odcien
-wydaje mi sie ze troche lepiej kryja

edm
-nigdy nie znalazlam w 100% idealnego odcienia
-podkreslaly mi troche suche skorki(lumiere wydaje mi sie ze sa bardziej "mokre" i nawilzaja,Edm sa bardziej "sypkie"

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa, jak u nich z pigmentacją, bo jakby była jakaś interesująca intensywna czerwień to bym wepchnęła mamie zamiast szminki... Bo ja jak zwykle nie będę wedziała, jaki sobie kolor wziąć, chyba mazidła do ust nie dla mnie
Podobno niektore sa mniej lub wiecej napigmentowane-postaram sie pozniej znalesc zdjecia w necie i tu wkleje-teraz jestem w pracy i mi sie niektore strony blokuja.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Mają obłędne kolory różów i cieni Chyba się w końcu skuszę ( czekam na przypływ gotówki). Z tego co widzę, za każdą próbkę płaci się dolara ( tzn to jest chyba koszt przesyłki). Każda rzecz jest naliczana osobno? Kurczaki Trzeba zawęzić "chciejstwa"
http://www.lumierecosmetics.com/prod...ie-360-43.html

Tu mozna zamowic 5 probek-placi sie za przesylke-koszt przesylki taki jak podala Aga w 2 poscie

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Używam Lumiere już od roku, na początku używałam FF koloru light medium warm mieszanego trochę z medium beige (dla przyciemnienia ) . W okresie letnim kiedy temperatury wzrosły i generalnie cera z normalnej/suchej zmieniła się w mieszaną przerzuciłam się na formułę VV kolor light medium beige i medium beige 2.3.
Formułą FF jak się przesadzi mozna sobie zrobić maskę, kiedyś mi się udało ale faktycznie świetnie kryje...używając VV nie umiem zrobić sobie maski nawet jak się staram

Wydaje mi sie to faktem powszecnie znanym ale tym z Was które zaczynają swoją przygodę z Lumiere powiem, że kolory w formule FF są o ton jaśniejsze niż ten sam kolor w formule VV !!

Poza tym używam róży Dusty Rose (delikatniejszy , na co dzień) i Flushed raczej na wieczór i większe wyjścia. Obydwa dają taki "mokry" efekt, są połyskujące więc wg mnie nadaja sie do letniego/wiosennego makijażu. Jesienią i zimą używam matowych.

Właśnie kończą mi się te puderki ;( i eksperymentuję z innymi markami, ale... jakoś nie mogę trafić. Dzisiaj mając dosyć eksperymentów znowu nałożyłam Lumiere VV i zastanawiam się czy nie zaprzestać poszukiwań, bo co ja kasy już straciłam na te próbki to lepiej nie mówić.


Ja zdecydowalam ze juz nie szukam-zostaje przy lumiere

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 00:11 Powód: post pod postem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora