Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepszy podkłąd do cery trądzikowej?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 18:35   #16
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Najlepszy podkład do cery trądzikowej,tłustej i wrażliwej?

Cytat:
Napisane przez Onazyje Pokaż wiadomość
Hej...
Szukam ''idealnego'' podkładu. Mam twarz tłustą, trądzikową i do tego wrażliwą, lekko zaczerwienioną...Wypróbow ałam już duzo podkładow, baz - tańszych, droższych ale żaden mnie nie usatysfakcjonował - podkład zazwyczaj szybko ''spływał'' mi z twarzy i czułam się tak jakbym w ogóle rano się nie umalowała i brakuje mi efektu ''świeżości'' gdy mam podkład..Czasami widuję na ulicy/w sklepie dziewczyny które mają idealnie zamaskowane niedoskonałosci, wszystko wygląda świeżo i przy tym nie ma efektumaski. Do tej pory wypróbowałam podkłady Max factor, Vichy dermablend, Estee Lauder Double Wear (chyba najlepszy z tych wszystkich) Proszę o jakieś pomysły...pozdrawiam.
A próbowałaś BB kremów? Ja odkąd zaczęłam to wszystkie podkłady poszły w odstawkę. Na ebay koszt pełnego opakowania to około 40-50 zł. Nie wiem jaka masz karnację, ale polecam Etude House Mineral BB- u mnie efekt photoshopa (a mam tłustą cerę z nielicznymi niesodziankami), ale tak naprawde to sprawa indywidualna.
zapraszam na wątek o bb kremach
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując