Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-11, 19:22   #752
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II

Cytat:
Napisane przez bety2008 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie i proszę o pomoc

Dzisiaj zakupiłam krem,niby dobry, miał być nawilżający bo o taki prosiłam, obecnie mieszkam we Francji i z tego co dzisiaj sprawdzałam to nie jest on chyba dostępny w Polsce. Mam cerę tłustą lecz odwodnioną i troszkę poczerwienioną, kilka drobniutkich naczynek, dlatego szukałam czegoś co mnie nawilży i ukoi. W aptece polecono mi ten kremik, a tani nie był, mam tylko nadzieje,ze mi pomoże!
Bardzo proszę o pomoc i analizę tego kremu czy rzeczywiście mogę liczyć na nawilżenie i jakieś ukojenie oraz jak wygląda ryzyko zapychania, dużym wrażliwcem chyba nie jestem.

firma: GALDERMA, CETAPHIL - SOIN HYDRATANT

SKŁAD: aqua, Paraffinum Liquidum, Gliceryl Polymethacrylate, Dicaprylyl Ether, Glycerin, Dimethicone, Gliceryl Stearate, Prunus Dulcis, Cetyl Alcohol, PEG-30 Stearate, Benzyn Alcohol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Dimethiconol, Disodium EDTA, Methylparaben, Propylene Glycol, Propylparaben, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Pocopheryl Acetate.

Bardzo dziękuję, pozdrawiam serdecznie nasze skarbnice wiedzy oraz wszystkie zagubione wizażanki , które tak jak ja szukają pomocy
Teoretycznie powinien wywiazac sie ze swojego zadania.Jezeli nie jestes wielkim wrazliwcem i nie musisz unikac potencjalnych zapychaczy to powinno byc ok.
Poza bogatymi emolientami jest wyciag z migdalowca,ktory nawilza,wygladza i zmiejsza szorstkosc naskorka,wplywa tez regenerujaco.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora