Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co dołączyć do jadłospisu aby poprawić stan włosów:
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-03, 11:13   #25
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Co dołączyć do jadłospisu aby poprawić stan włosów:

Cytat:
Napisane przez ^FrOzEn^ Pokaż wiadomość
Ahhh. Ja mam takie pytanko do miłych Pań - czy stosowały Panie może wewnętrznie lub zewnętrznie sok z aloesu (lub zagęszczony sok z aloesu w postaci żelu)?? Czytałem troszkę o nim i jego zbawiennym wpływie na ludzki organizm, ale nie wiem czy coś pomaga na przykład na stan skóry całego ciała, głowy i włosy (chodzi mi o nawilżenie i zakwaszenie skóry - ma odczyn pH w okolicach 5-ciu, a nasza "powłoka" to lubi ;-)))

Proszę się nie krępować i dzielić wrażeniami. Wkońcu zbliżają się $więta i trzeba się dzielić ;-)

Pozdrówki !
Mam sok z aloesu, ale zdecydowanie nie polecam....raz wtarłam we włosy i skóre głowy i nigdy wiecej! Sok jest co prawda do picia Piłam pare razy ale troche mi było po nim nie dobrze
Chyba go wyrzucę,kupiłam go z pół roku temu, wydałam 30 zł...


Mam jeszcze żel z aloesu jakiejś zagranicznej firmy(ale nie jest to czysty żel, zawiera dodatkowow wit. E i konserwanty) i używałam do skóry(niby oczyszcza, ma być do zanieczyszczonej skóry) ale jakoś tak go nie używam....Do włosów tez używałam...nic specjalnego...wolę olej kokosowy, jeśli chodzi o nawilżanie
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując