Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Niewielki wątek :) Nivea, Loreal, Apc, Sephora etc.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-05, 18:59   #10
e-xx
Rozeznanie
 
Avatar e-xx
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 912
Przekupka: 40 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Niewielki wątek :) Nivea, Loreal, Apc, Sephora etc.

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Cześć, znalazłabyś coś u mnie za te rzeczy?
Proszę, odpowiedz u mnie
przykro mi, ale niestety nic nie znalazłam

Cytat:
Napisane przez DwukropekGwiazdka Pokaż wiadomość
L'oreal Demaq' Expert - Mleczko kaszmirowe Perfekcyjny demakijaż, wydajne, ubytek niewielki (użyte 2 razy), wazny do 13.09.2010
L'oreal Hot Liss - ułatwia i intensyfikuje prostowanie włosów, daje długotrwałe wykończenie fryzury, jedwabisty połysk i chroni przed wysoką temperaturą pozostało do ok. 2/3 wysokości buteleczki, data waznosci: 14.03.2009
oraz brazowy pigment i rozowy cien sephora

cos u mnie w zamian za te produkty ??
wypatrzyłam
dwa błyszczyki do ust by H&M obydwa błyszczyki do połowy zużyte w kolorze ciepłej czerwieni i jasnego różu
które to konkretnie błyszczyki? te w tubkach czy te z aplikatorem? czy mogę zobaczyć ich zdjęcia?
co byś chciała za nie z w/w rzeczy??

Cytat:
Napisane przez Mcherub Pokaż wiadomość
- NIVEA Visage Łagodzący żel do mycia twarzy do cery suchej i wrażliwej. NOWY, nieużywany


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...12#post1826212
zainteresowały mnie
19. NORMADERM VICHY - 10,5 ml - rozumiem, że chodzi o krem z tej serii, czy to próbka?
32. VICHY CAPITAL SOLEIL CREME ECRAN 45 SPF/15 UVA - 2 ml
52. Podwójne cienie L’oreal Wear Infinite, nr 302 Soft Fern. Matowy beż/krem + zieleń z drobinkami. Brak aplikatora. Kilka razy maźnięte - czy na opakowaniu jest data waznosci badz tez kod?


Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Witam Ciebie Baardzo interesuje mnie:
-Nivea for men, fresh active 24h, dezodorant w sztyfcie NOWY nie odbezpieczany!
- Nivea for men, Nawilżający balsam po goleniu, limitowana edycja z pompką, Nowy
NIVEA Visage Łagodzący żel do mycia twarzy do cery suchej i wrażliwej. NOWY
L'oreal Demaq' Expert - Mleczko kaszmirowe Perfekcyjny demakijaż,

Zapraszam, zajrzyj
=BELL-Planette Cameleon-Satin Matt- cienie satynowo gładkie, pełnowymiarowe TESTERY:
nr 305 (iskrzący róz).
LEG AVENUE -sexowna, oryginalna koszulka z głebokim dekoldem. 100% NYLON. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiału, który charakteryzuje się dużą elastycznością i rozciągliwością. Rozmiar S/M. Nowa, tylko przymierzona. Za coś o wartości 80 zł.
- nie wiem, czy interesuje cię jej wymiana w tym wypadku, ale jezeli tak, to chętnie zobaczylabym tzw real foto
Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
cos za rozowy cien i brązowy pigment?
Witaj, znalazłam dwie rzeczy, ale widzę że masz niestety 3 negatywne komentarze

Cytat:
Napisane przez ragutka Pokaż wiadomość
Witam ,
czy znajdziesz cos za balsam Nivea po goleniu ?
Witaj, u Ciebie moją uwagę zwróciła woda termalna, moze dobralabys cos do niej?
* Avene - Eau Thermale 150 ml - nowa zafoliowana

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
cos za:
Avon, Strong Results - odżywka wzmacniająca paznokcie (do stosowania jako kuracja 7-dniowa), użyta 2 razy na obydwie łapki, z kartonikiem i ulotką
- Lirene Design Your Style - kremowy mus matujący z olejkiem bawełnianym SPF 15; dla cery normalnej, mieszanej i tłustej; kupiony 2 tygodnie temu, użyty 4 razy, ubytek widoczny na zdjęciu
- Avon, spray odświeżający Mandarynka i Aloes, praktycznie nowy, zaledwie kilka razy psiknięty
- NIVEA Visage Łagodzący żel do mycia twarzy do cery suchej i wrażliwej. NOWY, nieużywany
- Avon, Foot Works, zmiękczający krem do stóp, ok. 1/2 wysokości opakowania
- L'oreal Demaq' Expert - Mleczko kaszmirowe Perfekcyjny demakijaż, wydajne, ubytek niewielki (użyte 2 razy), wazny do 13.09.2010
- Nivea, My Silhouette!, żel wyszczuplający i modelujący sylwetkę ok. 1/3 wysokości opakowania
niestety niczego nie wypatrzyłam
__________________
na wymianę:
ciuszki
kosmetyki
e-xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując