Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy jestem brzydka, przeciętna?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-21, 13:35   #33
miszuna
Raczkowanie
 
Avatar miszuna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
Dot.: czy jestem brzydka, przeciętna?

Prześliczna dziewczyna! Wszystko jest na swoim miejscu, trzeba to tylko umieć odpowiednio wykorzystać. Włosy masz bardzo ładne, zadbane, figura super! Jedyne co ja bym w sobie zmieniła na Twoim miejscu (oczywiście to kwestia gust) to włosy bym troszkę przyciemniła i dodała im kasztanowego połysku - będą się cudownie prezentować przy Twojej jasnej karnacji. Cera troszeczkę trądzikowa, ale tym bym się kompletnie nie przejmowała bo chyba każda z nas przez to przechodziła. Masz piękną buzię której nie powinnaś przykrywać zbyt dużą ilością pudru więc polecam jedynie dermacol (bardzo wydajny korektor - jedyny który zakrywa 100% - chyba ok 18zł kosztuje, ja używam jednego przez 2 lata codziennie). + odważna szminka bardziej rzucająca się w oczy
Szczerze mówiąc to masz naprawdę unikatową śliczną urodę i przede wszystkim nie powinnaś mieć kompletnie żadnych kompleksów. Żadna kobieta nie jest ideałem bez make up'u. Najpiękniejsza kobieta to taka, która w oczach mężczyzn jest zupełnie pozbawiona kompleksów im bardziej pokażesz że kochasz siebie tym bardziej inni będą widzieli w Tobie ideał
miszuna jest offline Zgłoś do moderatora