Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - od poczwary do wiekszej poczwary czyli jak wizaz zmienial Gamegirl
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-13, 20:48   #1
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952

od poczwary do wiekszej poczwary czyli jak wizaz zmienial Gamegirl


witam dziwczyny dzisiaj ogladalam swoje zalaczniki i powiem krotko zalamalam sie !! tak szkoda mi moich klakow

dzisiaj demonstruje moje zmienianie sie przez wizaz przez 3(?) juz lata nabieralam doswiadczen upadalam podnosilam sie az w koncu moge powiedziec ze chyba taki okres przyszedl na ktory od dawna czekalam co do watku nie chodzi mi tylko o moj wyglad, wiekszosc z Was zna moje poczynania, zaczynalam jako maly gargulec, patrzac na wasze dziela game chciala byc coraz lepsza by wam dorownac z ta wyrodzila sie moja pasja przez WAS!, kilka cieni, blyszczykow to byla cala moja kosmetyczka a teraz przez WAS mam caly kufer, jak pamietacie zdjecia byly fatalne z komorki pozniej przeszlam na Polaroida ktory tez za fajny nei byl wiec zaczelam sie bawiec PS maskaryczne wygladzanie cery itp. zauwazycie pewnie na zdjeciach, fryzury niby nic specjalnego jednak zawsze zostawalam przy ciemnych wlosach ale dlugosci sie zmeinialy:P no i co najwazniejsze czuje ze nabralam wprawe w machaniu pedzlem to co stala sie moim drugim zyciem zawdzieczam dzieki WAM albo jak kto woli przez WAS!

watek tem poswiecam wszystkim dziewczyna ktore wspieraly mnie, podziwaly i nie traktowaly jako malej wytapetowanej "barbie" mam nadzieje ze milo jest patrzec jak kargulec rosnie w kargulca bardziej dojrzalego

na poczatek: game z odkrytym pepkiem czyli mala gowniara , jak widac brwi porazka bez ksztaltu prawie ze nitki, pamietam chyba Kicia Wampirzyca powiedziala mi zebym zapusciala brwi i tak tez zrobilam nie moge zniesc mysli ze mialam kiedys taki dlugie wlosy;(

Edytowane przez gamegirl
Czas edycji: 2008-09-05 o 21:55
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując