Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-12, 16:21   #13
flower power
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 24
Dot.: Skóra w złym stanie-przesuszona, pryszcze, rozszerzone pory.

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
Witajcie.
Mam 16lat i problem z cerą. Nie, nie mam trądziku ani nic takiego.
Wręcz przeciwnie. Schodzi mi skóra z nosa, brody, policzki są starsznie przesudzone. Do tego rozszerzone pory. Stosuję kremy nawilżające, żele i nic to nie daje. Maluję się, ale po 2-3godzinach, podkłąd brzydko włazi w pory i uwidacznia wszystkie przesuszone miejsca,a to raczej nie wina podkładu, bo próbowałam wielu-Gosha, Revlona, Maybelline, Art Deco. Twarz jest szorstka i 'dziurkowana' (jak mniemam to rozszerzone pory). Na czole pojawiają mi się wypryski,ale z nimi walczę, chyba dosyć skutecznie.
Proszę, nie piszcie mi, abym zaprzestała się malować, że to zapewne przez kosmetyki itp. , ponieważ z make up nie zrezygnuję, ze względu na rumień na twarzy.
Proszę serdecznie o pomoc.
Pozdrawiam
Moja kuzynka ma piekielnie suchą skórę i zawsze się chwali że maść, czy krem linola, obojętnie działa u niej cuda. Tak więc polecam, tyle że ten specyfik jest chyba na receptę ale nie jestem pewna, albo na receptę jest tańszy czy coś w tym stylu.
flower power jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując