Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-07, 20:22   #17
kata968
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Mam wielki problem. ;/

Hej! Jestem tu nowa... i mam wielki problem! Nie przegladalam forum czy podobny temat juz byl ale... no sadze ze kazdy jest inny i ma inny problem, mimo tego ze dotyczy tego samego.

A wiec... glupio mi o tym mowic... bo to dla mnie dosc krepujace... ale chodzi o tradzik;/ nie mam go zbyt wiele no ale jest.. przed miesiaczka wiadomo jest wiecej..;( ale mam jeden glowny problem ktory przeszkadza i szpeci mnie przez caly miesiac dn w dn! Mianowicie... gdy rano wychodzę do szkoły to.. cera jest ok [mimo pryszczy] aale gdy wracam to normalnie swiece sie jak..;Onie wiem co! szare mydlo nie pomoze nic probowalam jeszcze bardziej wysusza i jest jeszcze gorzej... i nawilzac probowalam nivea no i tez bylo jeszcze gorzej! Pomozcie mi! Benzance probowalam yy...masc cynkowa tez visaxinum chyba... i taki zel do mycia twarzy i nic nie działa!;/ Jestem kompletnie zalamana!

Jeszcze dodam ze... jestem wysoka mam 1,67 [mialam w pazdzierniku] mam grzywke dosc dluga..[to moze przeszkadzac w ''oddychaniu cery''?] yy... no i waze ok 60 kg... sport uprawiam swiatkowke no ale teraz juz mniej... nie odzywiam sie najgorzej. Pomozecie?
kata968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując